Francouzská keto dieta

Zhubněte z pohodlí domova!

V posledních týdnech se mnohým z nás změnil životní rytmus.  Častěji pracujeme z domova a vycházíme jen sem a tam na procházku. Mnohdy ani nemáme možnost si zacvičit.

Zpomalení životního tempa může mít bohužel za následek nějaké to kilo navíc. Přesto existuje dieta, která vám umožní úbytek tukové hmoty, aniž by byla podmíněna cvičením a aktivním životním stylem. Co tedy dělat, abyste zhubli i když vám situace neumožňuje být tak aktivní jako dříve?

Prodietix nabízí 16 dietních programů, které jsou založené na principu ketonové  diety. Jedná se se o lékařskou vědou uznávanou metodu přinášející skvělé výsledky v hubnutí. Dietní programy jsou nastaveny na míru podle několika parametrů jako je pohlaví, věk, druh zaměstnání, fyzická aktivita a spánek. Narozdíl od ostatních typů diet díky stabilnímu a vyváženém příjmu kvalitních bílkovin redukuje téměř výhradně tukovou tkáň. A to dokonce bez nutnosti fyzických aktivit.

Proteinová dieta je tedy vhodný typ redukční diety i pro lidi s omezeným pohybem. Jinými slovy vám Prodietix umožňuje zhubnout doslova z pohodlí gauče. Vyzkoušejte, který dietní program je vhodný právě pro vás a objednejte si ho z bezpečí domova.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem