Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Vzorové jídelníčky

Víte, proč je keto dieta Prodietix u našich klientů tak oblíbená? Jako jediná keto dieta vám umožňuje sestavování individuálního jídelníčku – u nás si můžete vybrat úplně každé jídlo podle toho, co vám doopravdy chutná. Prodietix jídla jsou připravena podle francouzské receptury, jsou proto nejen příjemným způsobem, jak zhubnout na svou vysněnou váhu, ale také chuťovým prožitkem, který dává hubnutí zcela nový rozměr. Zapomeňte na odměrky a obří pixlu barevného prášku – do keto jídel Prodietix se můžete pořádně zakousnout!

Dietní programy Prodietix se liší počtem porcí denně, v každé ze tří dietních fází je jiný počet keto jídel a ostatní porce jsou nahrazovány „normálními“ jídly podle našich receptů. K tomu budete navíc jíst povolenou zeleninu. Nemusíte se proto bát hladu ani nezvladatelných chutí. Našim klientům vždy radíme, aby se neostýchali a z nabídky keto jídel si opravdu vybrali to, co jim chutná. S Prodietix budete i po takových dobrotách, jako jsou vafle, tyčinky či palačinky, hubnout. A pokud se vám náhodou netrefíme do chuti, do tří měsíců od nákupu můžete všechna jídla, která vám nechutnají, vyměnit za jiná.  

Jak sestavit dietní jídelníček pro keto dietu?

Po výběru vhodného dietního programu vás náš eshop intuitivně provede výběrem jídel pro jednotlivé fáze. Vybírat budete snídaně, svačiny, obědy a večeře. Abychom vám výběr usnadnili, ke každé dietní fázi jsme pro vás připravili vzorové jídelníčky – naleznete je v sekci „O proteinové dietě“:

Vzorový jídelníček pro 1. fázi naleznete zde»

Vzorový jídelníček pro 2. fázi naleznete zde»

Vzorový jídelníček pro 3. fázi naleznete zde»

Přijde vám vybírání jednotlivých jídel příliš složité? Nemusíte se ničeho obávat, velmi rádi vám celý proces zjednodušíme. Jaké jsou další možnosti sestavení jídelníčku?

Objednávka po telefonu

S výběrem jídel a celkovou objednávkou vám velmi rádi pomůžeme telefonicky. Stačí zavolat na uvedené telefonní číslo a sestavením jídelníčku projdeme společně.

Balíček s překvapením – přenechejte výběr na nás!

Výběr keto jídel můžete také zcela přenechat na nás. V košíku stačí kliknout na tlačítko „Přeskočit výběr“ a jídla se automaticky vyplní. Do pole „Poznámka“ nám v následujícím kroku objednávky můžete připsat své chuťové preference, které při finálním sestavování jídel vezmeme v potaz. Vy tak ušetříte čas výběrem jídel a můžete se těšit na překvapení při rozbalování.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem