Až 3000Kč zpět za Váš příběh o hubnutí s Prodietix!

Šetřete peníze zveřejněním Vašeho příběhu o hubnutí s Prodietix. Důvěryhodnost Prodietix diety a spokojenost našich zákazníků nám není lhostejná. Proto také existuje tato jedinečná možnost. Kromě vrácení finančních částek můžete využít možnost získat také bonusová proteinová jídla zdarma.

Chcete se stát naším spokojeným zákazníkem? Přihlásit se můžete před započetím diety (nejpozději jeden den po převzetí Vaší zásilky) na této adrese: zde (https://www.prodietix.cz/promeny). Jak mají fotografie vypadat? čtěte zde. Přihlášení bude následně schvalováno a o výsledku budete informováni.

Po ukončení dietního programu neváhejte poslat fotku s Vaší proměnou, nové míry a krátký příběh o zkušenostech s dietou. Učinit tak můžete na stejném místě, kde probíhalo přihlášení tedy zde (https://www.prodietix.cz/promeny). Po schválení celého příběhu budete vyzváni k čerpáni výhod z níže uvedené tabulky.

Za jednotlivé dietní programy vracíme tyto finanční částky, nebo počty bonusových jídel:

Typ dietního programu Vrácené peníze (v Kč) Bonusová jídla (v porcích)
Z1 250 Kč 7 ks
Z2 500 Kč 15 ks
Z3 1000 Kč  30 ks
Z4 2000 Kč 60 ks
M1 450 Kč 10 ks
M2 1000 Kč 30 ks
M3 2000 Kč 60 ks
M4

3000 Kč

90 ks

Výše uvedené bonusová jídla a vrácení peněz platí pouze v případě zakoupení celého dietního programu (po jednotlivých fázích, nebo celý za zvýhodněnou cenu).

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie