Až 3000Kč zpět za Váš příběh o hubnutí s Prodietix!

Šetřete peníze zveřejněním Vašeho příběhu o hubnutí s Prodietix. Důvěryhodnost Prodietix diety a spokojenost našich zákazníků nám není lhostejná. Proto také existuje tato jedinečná možnost. Kromě vrácení finančních částek můžete využít i možnosti získat i bonusová proteinová jídla zdarma.

Stačí se jenom přihlásit zasláním Vaší fotografie před započetím diety emailem na adresu info@prodietix.cz. Fotografie by neměla být zaslána později než jeden den po převzetí zásilky zákazníkem. Do předmětu napište "přihlášení k příběhu o hubnutí". Nezapomeňte také udat míry v centimetrech (obvod stehna, boků, pasu, hrudníku), výšku, váhu, věk a číslo objednávky, ke které se příběh vztahuje.

Po ukončení dietního programu neváhejte poslat fotku s Vaší proměnou, nové míry a krátký příběh o Vás. Peníze Vám budou vráceny převodem na účet, jehož číslo do emailu dodejte také.

Za jednotlivé dietní programy vracíme tyto finanční částky, nebo počty bonusových jídel:

Typ dietního programu Vrácené peníze (v Kč) Bonusová jídla (v porcích)
Z1 250 Kč 7 ks
Z2 500 Kč 15 ks
Z3 1000 Kč  30 ks
Z4 2000 Kč 60 ks
M1 450 Kč 10 ks
M2 1000 Kč 30 ks
M3 2000 Kč 60 ks
M4

3000 Kč

90 ks

Výše uvedené bonusová jídla a vrácení peněz platí pouze v případě zakoupení celého dietního programu (po jednotlivých fázích, nebo celý za zvýhodněnou cenu).

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie