Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Simova V., 41 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 3 týdny..."

Simova V., 41 let

Neváhejte a určitě jděte do toho! Nebudete litovat.

Dietu s Prodietix bych doporučila všem, co se neúspěšně snaží zhubnout.

Nejenže dosáhnete vaší vysněné váhy, ale také se naučíte lépe a pravidelně stravovat. Zjistíte, jak moc je jezení zeleniny pro hubnutí důležité stejně, tak jako dodržovaní pitného režimu. Bez těchto věcí svého úspěchu určitě nedosáhnete.

V minulosti jsem se snažila nějaké to kilo zhubnout. Vyzkoušela mnoho různých výživových plánů, které moc účinně nezabírali vzhledem k tomu, že roky stále přibývají a váha jde čím dál hůře dolů, možná až skoro vůbec.

Tuhle dietu jsem objevila na internetu, ale má nedůvěra mě odradila od toho, abych ji vyzkoušela, protože jsem se bála, že nebude fungovat a nechtěla sem zbytečně vyhazovat peníze. To až můj manžel, který se rozhodl pro Prodietix, mě přesvědčil v pravý opak. Hubnutí probíhalo přesně podle popisu na webových stránkách, kde je vše podrobně sepsané. Když jsem pod vánočním stromečkem našla poukaz na šestitýdenní dietu, tak jsem z toho neměla žádné obavy, protože mám v rodině hodně lidí, kteří s tímto už mají zkušenosti.

Jsem se svou váhou velice spokojená a myslím si, že to celé mělo smysl. S výrobky od Prodietix určitě neskončím a do jídelníčku zařadím i některé recepty, protože jídla byla chutná, a hlavně vždy zasytila. Neměla jsem za celou dobu pocit hladu.

Neváhejte a určitě jděte do toho! Nebudete litovat.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem