Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Šárka M., 26 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Šárka M., 26 let

Držím palce všem, co se rozhodnou pro změnu s Prodietixem!

Když se moje váha velice nebezpečně přiblížila trojcifernému číslu, řekla jsem si: "A dost!" O ketodietě jsem již dříve hodně slyšela i četla, takže jsem měla představu, do čeho jdu, a Prodietix jsem si vybrala hlavně proto, že jídlo je balené po jednotlivých porcích, můžu si vybrat příchutě a pokud mi něco nechutná, mohu si jídlo vyměnit.

První fáze šla celkem podle plánu, první dva dny byly náročnější, pak už to bylo mnohem lepší, když tělo přešlo do ketózy - zhubla jsem asi několik kg i přesto, že po prvním týdnu diety začalo platit omezení vycházení a dalších 5 týdnů jsem pracovala z domu a prakticky vůbec se nehýbala. Horší to bylo při přechodu do druhé fáze, kdy jsem pořád měla homeoffice a během prvních dvou týdnů jsem zhubla jen mírně. Byla jsem dost nešťastná, nechápala jsem, co jsem udělala špatně, jedla jsem jen to, co jsem měla. Změna nastala, když jsem začala chodit do práce a každý den šla z práce domů 3 km svižnou chůzí. Najednou šla kila dolů, celkem jsem v druhé fázi zhubla více. Během třetí fáze už otevřeli i fitcentra, takže jsem mohla začít chodit na svůj oblíbený indoor walking a zhubla jsem další několik kg. 

Je mi líp, lehčeji a myslím, že svépomocí bych to určitě nezvládla. Prodietix ketodietu mohu vřele doporučit a stojí to za to. Taky určitě doporučuji během diety alespoň chodit na procházky. Držím palce všem, co se rozhodnou pro změnu s Prodietixem!

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem