Francouzská keto dieta

Šárka M., 26 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
16 kilo za 12 týdnů..."
Šárka M., 26 let

Držím palce všem, co se rozhodnou pro změnu s Prodietixem!

Když se moje váha velice nebezpečně přiblížila trojcifernému číslu, řekla jsem si: "A dost!" O ketodietě jsem již dříve hodně slyšela i četla, takže jsem měla představu, do čeho jdu, a Prodietix jsem si vybrala hlavně proto, že jídlo je balené po jednotlivých porcích, můžu si vybrat příchutě a pokud mi něco nechutná, mohu si jídlo vyměnit.

První fáze šla celkem podle plánu, první dva dny byly náročnější, pak už to bylo mnohem lepší, když tělo přešlo do ketózy - zhubla jsem asi 8 kg i přesto, že po prvním týdnu diety začalo platit omezení vycházení a dalších 5 týdnů jsem pracovala z domu a prakticky vůbec se nehýbala. Horší to bylo při přechodu do druhé fáze, kdy jsem pořád měla homeoffice a během prvních dvou týdnů jsem zhubla jen 1 kg. Byla jsem dost nešťastná, nechápala jsem, co jsem udělala špatně, jedla jsem jen to, co jsem měla. Změna nastala, když jsem začala chodit do práce a každý den šla z práce domů 3 km svižnou chůzí. Najednou šla kila dolů, celkem jsem v druhé fázi zhubla 4 kg. Během třetí fáze už otevřeli i fitcentra, takže jsem mohla začít chodit na svůj oblíbený indoor walking a zhubla jsem další 4 kg. Dohromady 16 kg (špeků) dole.

Je mi líp, lehčeji a myslím, že svépomocí bych to určitě nezvládla. Prodietix ketodietu mohu vřele doporučit a stojí to za to. Taky určitě doporučuji během diety alespoň chodit na procházky. Držím palce všem, co se rozhodnou pro změnu s Prodietixem!

před dietou

po dietě

hmotnost

99 kg

83 kg

obvod hrudníku

106 cm

104 cm

obvod pasu

104 cm

82 cm

obvod boků

126 cm

102 cm

obvod stehna

77 cm

69 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem