Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Proteinová pizza na 3 způsobyPizza Diablo

Recept je vhodný pro:  1. fáze, 2. fáze, 3. fáze

Ingredience (pro 3 porce)

Postup přípravy

Nejprve si připravte toping na pizzu. 2 balíčky směsi na pizza toping přidejte do 60 ml vody a sušený česnek. Dobře promíchejte. Nechte pár minut odstát a  rehydrovat.

Do 2 balíčků pečicí směsi na pizzu přidejte 80 ml vody a míchejte, dokud nevznikne hladké těsto. Vyjměte těsto a dlaněmi natahujte do tvaru kruhu. Položte pečící papír a potřete topingem. Poklaďte na kolečka nakrájeným fuetem, nakrájenou cibulí a chilli papričkou. Pečte 15 minut v troubě předehřáté na 200°C.  

Pizza Pollo con Spinaci

Recept je vhodný pro: 2. fáze, 3. fáze

Postup přípravy

Nejprve si připravte toping na pizzu. 2 balíčky směsi na pizza toping přidejte do 60 ml vody. Dobře promíchejte. Nechte pár minut odstát a  rehydrovat.

Do 2 balíčků pečicí směsi na pizzu přidejte 80 ml vody a míchejte, dokud nevznikne hladké těsto. Vyjměte těsto a dlaněmi natahujte do tvaru kruhu. Položte pečící papír a potřete topingem. Poklaďte baby špenátem a  kousky ve vodě vařených kuřecích prsou. Pečte 15 minut v troubě předehřáté na 200°C.  

Pizza Duo Formaggi

Recept je vhodný pro:  3. fáze

Ingredience (pro 3 porce)

Postup přípravy

Nejprve si připravte toping na pizzu. 2 balíčky směsi na pizza toping přidejte do 60 ml vody. Dobře promíchejte. Nechte pár minut odstát a  rehydrovat.

Do 2 balíčků pečicí směsi na pizzu přidejte 80 ml vody a míchejte, dokud nevznikne hladké těsto. Vyjměte těsto a dlaněmi natahujte do tvaru kruhu. Položte pečící papír a potřete topingem. Potřete Cottage sýrem a posypte nastrouhaným parmazánem. Nakonec dozdobte čerstvou bazalkou. Pečte 15 minut v troubě předehřáté na 200°C.  

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem