proteinová keto dieta na 12 týdnů

proteinová keto dieta na 12 týdnů

-20
kg

naši zákazníci redukují do 20kg

naši zákazníci redukují do 20kg

-20
kg

Program PRODIETIX Z4 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností. Lze pomocí něj dosáhnout váhových redukcí od 14kg do 20kg. Lze si jej zakoupit v jednotlivých fázích, nebo celý program za zvýhodněnou cenu.

Program PRODIETIX Z4 má celkovou délku 12 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (4 týdny + 4 týdny + 4 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu.

Zákazníkkrát denně konzumuje "normální" nebo proteinové jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 252 porcí proteinových jídel (112 porcí + 84 porcí + 56 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

4 týdny

1. fáze Z4

4 jídla denně

112 porcí

5 264 Kč

(47 Kč/porce)

4 týdny

2. fáze Z4

3 jídla denně

84 porcí

4 116 Kč

(49 Kč/porce)

4 týdny

3. fáze Z4

2 jídla denně

56 porcí

2 856 Kč

(51 Kč/porce)

Zvýhodněná cena
celého programu:
Program Prodietix Z4

10 332 Kč
(41 Kč/porce)

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie