proteinová keto dieta na 9 týdnů

proteinová keto dieta na 9 týdnů

naši zákazníci redukují do 15kg

-15
kg

Program PRODIETIX Z3 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností. Lze pomocí něj dosáhnout váhových redukcí od 10kg do 15kg. Lze si jej zakoupit v jednotlivých fázích, nebo celý program za zvýhodněnou cenu.

Program PRODIETIX Z3 má celkovou délku 9 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (3 týdny + 3 týdny + 3 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu.

Zákazník jí 4krát denně proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 189 porcí proteinových jídel (84 porcí + 63 porcí + 42 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

1. fáze Z3

3 týdny

1. fáze Z3

4 jídla denně

84 porcí

4 116 Kč

49 Kč/porce

2. fáze Z3

3 týdny

2. fáze Z3

3 jídla denně

63 porcí

3 213 Kč

51 Kč/porce

3. fáze Z3

3 týdny

3. fáze Z3

2 jídla denně

42 porcí

2 226 Kč

53 Kč/porce

Zvýhodněná cena
celého programu:
Program Prodietix Z3

8 127 Kč
43 Kč/porce

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie