proteinová keto dieta na 3 týdny

proteinová keto dieta na 3 týdny

-6
kg

naši zákazníci redukují do 6kg

naši zákazníci redukují do 6kg

-6
kg

Program PRODIETIX Z1 je určen především pro ženy a muže s nižší konečnou cílovou hmotností. Lze pomocí něj dosáhnout váhových redukcí až 6kg. Lze si jej zakoupit v jednotlivých fázích, nebo celý program za zvýhodněnou cenu.

Program PRODIETIX Z1 má celkovou délku 3 týdny a je rovnoměrně rozložen do tří fází (1 týden + 1 týden + 1 týden). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu.

Zákazník krát denně konzumuje "normální" nebo proteinové jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 63 porcí proteinových jídel (28 porcí + 21 porcí + 14 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

1 týden

1. fáze Z1

4 jídla denně

28 porcí

1 512 Kč

(54 Kč/porce)

1 týden

2. fáze Z1

3 jídla denně

21 porcí

1 155 Kč

(55 Kč/porce)

1 týden

3. fáze Z1

2 jídla denně

14 porcí

784 Kč

(56 Kč/porce)

Zvýhodněná cena
celého programu:
Program Prodietix Z1

3 213 Kč
(51 Kč/porce)

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie