Francouzská proteinová dieta

proteinová keto dieta na 9 týdnů

proteinová keto dieta na 9 týdnů

-15
kg

naši zákazníci redukují do 15kg

naši zákazníci redukují do 15kg

-15
kg

Program PRODIETIX M3 je určen především pro muže a ženy s vyšší konečnou ideální hmotností. Lze pomocí něj dosáhnout váhových redukcí od 10kg do 15kg. Lze si jej zakoupit v jednotlivých fázích, nebo celý program za zvýhodněnou cenu.

Program PRODIETIX M3 má celkovou délku 9 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (3 týdny + 3 týdny + 3 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu.

Zákazník 5 krát denně konzumuje proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 5 proteinových jídel na den, druhá fáze 4 jídla a třetí 3 jídla na den. Celkový počet jídel je 252 porcí proteinových jídel (105 porcí + 84 porcí + 63 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

3 týdny

1. fáze M3
  • Doprava zdarma

5 jídel denně

105 porcí

4 935 Kč

(235 Kč/den)

3 týdny

2. fáze M3
  • Doprava zdarma

4 jídla denně

84 porcí

4 116 Kč

(196 Kč/den)

3 týdny

3. fáze M3
  • Doprava zdarma

3 jídla denně

63 porcí

3 213 Kč

(153 Kč/den)

Zvýhodněná cena
celého programu:
Program Prodietix M3

10 332 Kč
(164 Kč/den)

Zákazníci, kteří dietní program vyzkoušeli

Zobrazit všechny zkušenosti zákazníků s tímto programem

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem