Francouzská proteinová dieta

proteinová keto dieta na 6 týdnů

proteinová keto dieta na 6 týdnů

-10
kg

naši zákazníci redukují do 10kg

naši zákazníci redukují do 10kg

-10
kg

Program PRODIETIX M2 je určen především pro muže a ženy s vyšší konečnou ideální hmotností. Lze pomocí něj dosáhnout váhových redukcí od 6kg do 10kg. Lze si jej zakoupit v jednotlivých fázích, nebo celý program za zvýhodněnou cenu.

Program PRODIETIX M2 má celkovou délku 6 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (2 týdny + 2 týdny + 2 týdny). První fáze nese název "váhová redukce", uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují "stabilizace" a "fixace", mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu.

Zákazník 5 krát denně konzumuje proteinové nebo "normální" jídlo. První fáze obsahuje 5 proteinových jídel na den, druhá fáze 4 jídla a třetí 3 jídla na den. Celkový počet jídel je 168 porcí proteinových jídel (70 porcí + 56 porcí + 42 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem "normálním". Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX hubnoucích programů je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

2 týdny

1. fáze M2
  • Doprava zdarma

5 jídel denně

70 porcí

3 430 Kč

(245 Kč/den)

2 týdny

2. fáze M2
  • Doprava zdarma

4 jídla denně

56 porcí

2 856 Kč

(204 Kč/den)

2 týdny

3. fáze M2
  • Doprava zdarma

3 jídla denně

42 porcí

2 226 Kč

(159 Kč/den)

Zvýhodněná cena
celého programu:
Program Prodietix M2

7 560 Kč
(180 Kč/den)

Zákazníci, kteří dietní program vyzkoušeli

Zobrazit všechny zkušenosti zákazníků s tímto programem

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvýhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem