Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Petr J., 47 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů."
Petr J., 47 let

„Dietu Prodietix můžu na 100 % doporučit.“

Je mi 47 let a už dlouho bojuji se svojí nadváhou. Už jsem si říkal, že nikdy nedokážu zhubnout. Měl jsem problémy s dechem a cvičení mě opravdu nebavilo. Moje doktorka mi stále říkala ať něco dělám, já jsem jí to odkýval, ale nic jsem neudělal. 

Už několik let jsem dělal stále tu stejnou chybu. Našel jsem si nějakou dietu těsně po Vánocích a začal jsem ji držet, ale po pár týdnech jsem dietu ukončil a začal zase hodně jíst, takže mi kila znova naskákala. Zkoušel jsem i cvičit, chodil jsem a běhal na běžeckém páse, ale s mou stravou to k ničemu nevedlo. 

Všelijaké různé nabídky na krabičkové diety jsem ignoroval, ale jednou mi dietu Prodietix doporučila kolegyně z práce, která s ní hodně zhubla a tak jsem si řekl, že se na to podívám.
Vypočítal jsem si na kalkulačce svůj dietní program, který mi ukázal kolik bych mohl zhubnout za tři měsíce. A ta váha se mi moc líbila, takže jsem šel do toho. Byl jsem hodně rád, že si jídla mohu vybrat sám, takže jsem si vybral jídla, která vypadala chutně a zajímavě a dietu objednal. 

Prvních pár dní jsem měl fakt hlad a nemohl jsem si zvyknout na chuť jídla, ale pak už to bylo čím dál lepší a začalo mi to i chutnat. Celé tři měsíce jsem nemusel cvičit, stačilo jen jíst jídla z diety přesně na čas a nic nevynechat, 

Dieta mi změnila život zase k lepšímu. Musím si kupovat oblečení o dvě čísla menší, vypadám lépe, kolegové mě chválí a ptají se, jak jsem dokázal takhle zhubnout a manželce se už zase víc líbím. Jsem opravdu moc spokojen. A dietu Prodietix můžu na 100 % doporučit.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem