Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Pavel S., 54 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů..."
Pavel S., 54 let

Můj výsledek je 80 kostek másla! Cítím se báječně, začal jsem běhat.

Proteinovou dietu s úbytkem váhy přes dvacet kilo jsem s úspěchem držel již jednou před cca 12 lety. Změna životního tempa mi však začala nakládat a každý rok jsem od té doby v průměru přibral tak 2 kg. Zkoušel jsem pohyb, cvičení, nejíst přílohy, ale výsledky byly nevýrazné a těžko uchopitelné a hlavně pomalé, takže bylo těžké udržet motivaci.

Na trhu je hodně různých nabídek na hubnutí, ale ketodieta zvítězila jednoduchostí přípravy stravy, prakticky neomezenou konzumací povolené zeleniny. Prodietix zvítězil garancí vrácení produktu při neúspěchu, možností výměny jídel v průběhu diety a jejich vysokou druhovou i chuťovou variabilitou, možností konzultací spojených s měřením úbytku tuku v průběhu diety a dnes bych k tomu přidal i příjemnými lidmi, kteří tento program v ČR presentují (žádná protivná lékárnice na chatu webové stránky prodejce, ale ochotní poradci/prodejci na telefonu, mailu i v prodejně).

Můj výsledek je 80 kostek másla. Těch jsem se dokázal zbavit. Hlavně v počáteční fázi to šlo dobře, větší výzva pro mne byla dodržovat pravidla ve druhé a hlavně třetí fázi. To už můžete i něco jiného, než jen pytlíčky a zeleninu a pak je to hlavně o hlavě. Tukové spektrum v krvi (cholesterol a triglyceridy) klesly z rizikových hodnot do středu fyziologického intervalu a krevní tlak je zpátky na normálu. Cítím se báječně, začal jsem běhat.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem