Francouzská proteinová dieta

Pavel S., 54 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl
20 kilo za 12 týdnů..."
Pavel S., 54 let

Můj výsledek je 80 kostek másla! Cítím se báječně, začal jsem běhat.

Proteinovou dietu s úbytkem váhy přes dvacet kilo jsem s úspěchem držel již jednou před cca 12 lety. Změna životního tempa mi však začala nakládat a každý rok jsem od té doby v průměru přibral tak 2 kg. Zkoušel jsem pohyb, cvičení, nejíst přílohy, ale výsledky byly nevýrazné a těžko uchopitelné a hlavně pomalé, takže bylo těžké udržet motivaci.

Na trhu je hodně různých nabídek na hubnutí, ale ketodieta zvítězila jednoduchostí přípravy stravy, prakticky neomezenou konzumací povolené zeleniny. Prodietix zvítězil garancí vrácení produktu při neúspěchu, možností výměny jídel v průběhu diety a jejich vysokou druhovou i chuťovou variabilitou, možností konzultací spojených s měřením úbytku tuku v průběhu diety a dnes bych k tomu přidal i příjemnými lidmi, kteří tento program v ČR presentují (žádná protivná lékárnice na chatu webové stránky prodejce, ale ochotní poradci/prodejci na telefonu, mailu i v prodejně).

Můj výsledek je 80 kostek másla. Těch jsem se dokázal zbavit. Hlavně v počáteční fázi to šlo dobře, větší výzva pro mne byla dodržovat pravidla ve druhé a hlavně třetí fázi. To už můžete i něco jiného, než jen pytlíčky a zeleninu a pak je to hlavně o hlavě. Tukové spektrum v krvi (cholesterol a triglyceridy) klesly z rizikových hodnot do středu fyziologického intervalu a krevní tlak je zpátky na normálu. Cítím se báječně, začal jsem běhat.

před dietou

po dietě

hmotnost

122 kg

102 kg

obvod hrudníku

121 cm

112 cm

obvod pasu

125 cm

103 cm

obvod boků

122 cm

113 cm

obvod stehna

69 cm

65 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem