Novinky

Nový spokojený zákazník

Simona M., 31 let, zhubla 8 kg za 6 týdnů...

6 týdnů diety Prodietix jsem nehladověla, stále jedla, naučila se připravovat jídla i jinak a chutné. Cvičila jsem, jezdila na kole...

Online platba kartou možná

Neustále se snažíme pro Vás zkvalitňovat naše služby. Nově jsme připravili možnost platit online objednávky platební kartou.

Nový spokojený zákazník

Zuzana S., 31 let, zhubla 16 kg za 12 týdnů...

Dostala jsem tip na Prodietix a řekla si, že když to dokázali jiní, tak proč ne já. Nakonec to nebylo tak těžké, jak se z počátku zdálo. A výsledek? Nebo spíš mezistupeň? 16kg tuku dole a tím rozhodně nekončím...

Nový spokojený zákazník

Jan S., 45 let, zhubnul 25 kg za 12 týdnů...

Po několika letech sedavého zaměstnání a po několika dětech jsem začal chápat, proč se Brachiosauři cítí dobře ve vodě. Ve stavu, kdy mne má domácí váha s rozsahem do 150 kg slušně posílala na poštu nebo na nádražní váhu...

Doprava zdarma ke Dni matek

Ke Dni matek jsme se rozhodli, že obdarujeme nejen naše maminky, ale všechny zákazníky. Právě proto je nyní doprava zdarma až do 8.5.2016.

Nový recept - Krůtí segedín

Segedínský guláš je jedním z jídel české kuchyně, jejichž zdravou variantu lze připravit i při proteinové dietě. Navíc je to další z našich receptů, který můžete připravit pro sebe a zároveň i pro Vaši rodinu.

Nový spokojený zákazník

Aneta V., 30 let, zhubla 8 kilo za 6 týdnů...

Po dvou dětech a 4 letech na mateřské jsem nebyla se svou postavou úplně spokojená. Né, že bych si připadala obézní, nebo tak něco, ale trápilo mě mé břicho.

Nový recept - Žampiony plněné směsí na proteinové nugety

Žampiony jsou při proteinové dietě využívanou potravinou zejména díky jejich schopnosti zasytit. V kombinaci se směsí na Prodietix Nugety to platí dvojnásob.

Nová příchuť - Šťouchané brambory

Prodietix nízkoenergetická směs pro přípravu šťouchaných brambor se snížením obsahem cukrů ...

Nová příchuť - Nugety

Prodietix nízkoenergetická směs pro přípravu nuget se snížením obsahem cukrů ...