Novinky

Dárkové poukazy

Vánoce se blíží! Udělejte radost Vašim blízkým, rodině, nebo inspirujte ty, kterým záleží na Vás. Dárkové poukazy zasíláme v pěkném, luxusním provedení.

Nový spokojený zákazník

Pavel Š., 47 let, zhubnul 15 kg za 9 týdnů...

Snažil jsem se zhubnout už minimálně 5 let, ale moc se mi to nedařilo. S myšlenkou vyzkoušet Prodietix přišla manželka, chtěla mi pomoci a aby uspěla... 

Vyzkoušejte novinku! Vanilková tyčinka XL

Novinka v sortimentu Prodietix! Oblíbené proteinové tyčinky rozšiřují svoje řady o novou vanilkovou příchuť. Tyčinka váží celých 44g a nese proto ve svém názvu přívlastek "XL"...

Doprava zdarma do konce září!

Do konce měsíce září jsme si pro všechny naše nové i věrné zákazníky připravili dopravu zdarma na objednávky jakékoliv hodnoty! Neváhejte ji využít a redukujte Vaše kilogramy s chutí francouzské proteinové diety Prodietix.

Nový spokojený zákazník

Zuzana S., 55 let, zhubla 15 kg za 12 týdnů...

Sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, absence snídaní, večerní přejídání a špatné složení jídelníčku. Mnoho z nás to všechno zná, slýchá o tom denně v televizi, čte to v časopisech, ale...

Vyzkoušejte proteinové tyčinky!

Novinka v sortimentu Prodietix! Vámi často poptávané proteinové tyčinky. K dispozici jsou ve dvou příchutích a jejich konzumace je možná už od 1. fáze dietních programů Prodietix.

Recept - Chia pudink

Pokud máte při dietě chuť na něco dobrého, připravte si tuto lehkou a zdravou svačinku. Semínka šalvěje hispánské, nazývaná také chia, jsou bohatá na nenasycené mastné kyseliny, vitamíny, minerály a vlákninu.

Nová proteinová jídla

Prodietix proteinová dieta je nyní ještě chutnější. Do nabídky proteinových jídel jsme pro Vás přidali tři nové druhy, které je možné konzumovat už od 1. fáze.

Nový spokojený zákazník

Simona M., 31 let, zhubla 8 kg za 6 týdnů...

6 týdnů diety Prodietix jsem nehladověla, stále jedla, naučila se připravovat jídla i jinak a chutné. Cvičila jsem, jezdila na kole...

Online platba kartou možná

Neustále se snažíme pro Vás zkvalitňovat naše služby. Nově jsme připravili možnost platit online objednávky platební kartou.