Novinky

Nový spokojený zákazník

Marcel J., 43 let, 17 kg za 12 týdnů...

Po konzultaci na hematologii a diabetologii jsem Prodietix dietu vyzkoušel. Hned ze startu se mi upravil krevní cukr a já byl opět v normě. Mohl jsem vypustit léky na cukr. Pak jsem dodržoval to, co je v dietním programu doporučeno a podařilo se mi shodit 17 kg. Naučil jsem se jíst ty potraviny, které mně dělají dobře a jsem velmi spokojený. Spravil se mi diabetes, tlak, váha i cholesterol. 

Recept - Pečený květák s vůní orientu

Květák obsahuje minimum tuků, což ho řadí k dietním potravinám. Energetická hodnota 100 g květáku je jen 25 kcal a díky obsahu výživných látek působí proti infekcím a snižuje krevní tlak. Vyzkoušíte také tento orientální recept?

Recept vhodný pro 1. fáze, 2. fáze., 3. fáze

Nový spokojený zákazník

Lenka K., 31 let, 19 kg za 12 týdnů...

Nyní jsem nepociťovala hlad vůbec a chutě jsem za 12 týdnů téměř neměla. Během této doby se mi podařilo zhubnout 19 kg! Podařilo se mi to v hlavě srovnat natolik, že nyní po ukončení programu vím, jak si správně nakombinovat jídlo a naučila jsem se jíst zeleninu i dodržovat pitný režim.

Recept - Špenátové lívanečky

Špenát obsahuje více než 90 % vody a jeho energetická hodnota je tedy velice nízká. Jeho 100 g poskytuje dvě třetiny denní dávky vitamínu A a kyseliny listové. Nezapomínejte i tuto zeleninu zařadit do svého stravovacího režimu. 

Recept vhodný pro 1. fáze, 2. fáze a 3. fáze

Novinka v sortimentu! Prodietix vafle ve 3 příchutích!

Připravili jsme pro Vás tři příchutě Prodietix proteinových dietních vaflí! Čokoládovou, vanilkovou a kávovou. Více zde >>>

Nový spokojený zákazník

Kirill S., 43 let, 21 kg za 12 týdnů...

Dieta nebyla na přípravu vůbec časově náročná a zvládne ji každej chlap. Pokud se dodrží pravidelnost, konzumace zeleniny a ostatní jednoduchá pravidla, ubývají kila velmi rychle, což je ve velmi krátký době poznat. Velmi nápomocen mi byl v mých dotazech a požadavcích i Prodietix tým a tak výsledek byl krásných 21 kilo za 3 měsíce. 

4 recepty na vánoční (ne)cukroví

Dieta a cukroví nejde dohromady. Omyl! My jsme pro vás připravili 4 recepty na vánoční (ne)cukroví, které nenaruší ketózu a nejen vy, ale i celá rodina si pochutná...

Nový spokojený zákazník

Lucie P., 26 let, 17 kg za 12 týdnů...

Hledala jsem dostatečně dlouho, než jsem našla vhodnou proteinovou dietu. Je mnoho společností, které ji nabízejí, ale po pečlivém zvážení jsem se rozhodla pro Prodietix a udělala jsem dobře. Líbí se mi tento styl diety, kdy jsem si rychle a jednoduše dokázala připravit jídla a neztrácela jsem s tím čas. Hlavně nabídka jídel je dostatečně široká, že si z ní dokáže vybrat naprosto každý.

Recept - Pečená treska s teplou zeleninou

Treska má vysoký obsah bílkovin a nízký obsah tuku. Rybí maso navíc obsahuje zdraví prospěšné látky jako sodík, draslík a hořčík. Obohaťte svůj jídelníček o nový recept. 

Recept vhodný pro: 2. fáze a 3. fáze

Recept - Lehounký salát řapíkatého celeru

Řapíkatý celer má silné diuretické a čisticí účinky, vyplavuje z těla všechny škodlivé látky. Připravte si tento lahodný salát již od 1. fáze Vaší diety.

Recept vhodný pro: 1. fáze, 2. fáze, 3. fáze

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie