Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Novinky v dietních programech!

Vážení zákazníci,

na konec roku a s nadcházející sezónou předsevzetí jsme pro Vás připravili několik změn v dietních programech. Nové jsou především diety na 15 a 30 dní. Jejich cílem je ještě větší flexibilita a individuální přístup našeho konceptu. Hubnoucí cíle jsou 4kg (dieta 15 dní) a 8kg (dieta na 30 dní). 

Změnu naleznete také v názvosloví dietních programů. Doposud známé dietní programy "Z" budou nově s přívlastkem "S". Délku jednotlivých dietních programů nebudou už nadále uvozovat čísla v podobě počtu týdnů v jednotlivých fázích, ale nazývány budou verbálně. Například na místo současného programu Z1 bude nově "dieta "S" na 3 týdny". 

Třetí a největší změnou jsou zbrusu nové dietní programy "L", které jsou určeny především pro osoby s velkou tělesnou konstitucí, nebo vysokým denním energetickým výdejem. Oproti programům "S" (4 jídla denně) a programům "M" (5 jídel denně) se v programech "L" konzumuje 6 jídel denně. 

I nadále můžete využívat naši kalkulačku, která vám spolehlivě vhodný dietní program doporučí. 

Pokud se právě nacházíte v procesu hubnutí a váháte, kterou další fázi dietního programu zakoupit, neváhejte nás kontaktovat na chatu, Facebooku, e-mailu info@prodietix.cz nebo telefonním čísle 281 86 26 86. Jsme tu pro vás!

Děkujeme za přízeň a přejeme pěkný víkend.

Váš tým Prodietix

 

   

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem