Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Nejrychlejší doručení

Těšíte se, až budete rozbalovat svá vybraná keto jídla ke zvolenému dietnímu programu? Ten nejtěžší krok – odhodlání začít – máte za sebou, nyní si už můžete užívat vytouženou proměnu. Naším cílem proto je vám zakoupené produkty doručit co nejrychleji! Objednávku vám obvykle doručíme do dvou pracovních dnů. Pokud si rádi vybíráte v klidu a objednávku nám odešlete během pátku a víkendu, termín doručení vašeho balíčku dobrot bývá nejčastěji v úterý.

Kdo vám objednávku přiveze? Spolupracujeme s řadou dopravců, abyste si mohli zvolit pro vás nejpohodlnější způsob doručení. Pokud u nás objednáte produkty v hodnotě 1500 Kč a více, u vybraných dopravců získáváte dopravu zdarma. Nemůžete se vaší objednávky dočkat? Abychom doručení co nejvíce urychlili, nabízíme také možnost expresního doručení po Praze naším kurýrem – pokud objednáte do 12:00 a jako dopravu zvolíte expresní doručení, náš kurýr vám objednávky doručí ještě ten samý den do 18 hodin.

Kdy je nejlepší s keto dietou začít? Naši klienti, kteří úspěšně dietními programy prošli, doporučují začít s hubnutím během víkendu nebo ve dnech, kdy máte volnější program. To proto, abyste se mohli zcela věnovat začátku svého nového životního stylu a dopřáli si dostatek prostoru pro adaptaci. Pokud jste zatím nebyli zvyklí jíst a pít v pravidelných intervalech, v prvních dnech se těmto novým návykům budete učit. Dopřejte si proto potřebný čas pro utvoření nových zdravých zvyků, které se vám budou hodit nejen během dietního programu, ale také po jeho skončení.

Úspěšné dosažení vaší vysněné postavy je i naším úspěchem, ve kterém vás budeme ve všech směrech podporovat. V případě dotazů či nejasností během výběru dietního programu či samotných jídel se neváhejte obrátit na naše výživové poradce. Velmi rádi vám poradí, která keto dieta je pro vás nejvhodnější či jak probíhá nákup keto jídel v jednotlivých fázích. Věříme, že si z naší pestré a chutné nabídky vybere opravdu každý! Sestavení jídelníčku navíc můžete nechat také na nás, a pokud vám z vybraných jídel náhodou něco nebude chutnat, nabízíme tříměsíční možnost výměny.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem