Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Nejlepší výběr keto jídel

Máte chuť na palačinky, nebo raději začínáte den ovesnou kaší? Co takhle šťouchané brambory, nugety nebo omeleta k obědu? V Prodietix víme, že příjemné hubnutí začíná chutným jídlem. Myslíte si, že to nejde dohromady? Nechte se přesvědčit širokou paletou sladkých a slaných jídel, která si mnoho našich spokojených zákazníků oblíbilo natolik, že je do svého jídelníčku zařazují i po skončení dietního programu.

Jak bude vypadat váš jídelníček během dietního programu? Zcela podle vašich chutí! U nás si totiž můžete všechna jídla vybrat a nakombinovat tak, jak se vám zlíbí. Jaké dobroty si můžete vybrat? Na snídani si pochutnáte na krémech, ovesné kaši, palačinkách, koláčích či perníku. Ke svačině se můžete těšit na čokoládový nápoj, ledovou kávu, ovocné nápoje a smoothies, sladké tyčinky, vafle nebo křupavé müsli. K obědu si můžete vybrat z několika druhů polévek, omelet a bramboráku. Inspirace na večeři? Těstoviny, slané pečivo, párky a klobásy, pizza nebo chipsy.

Sbíhají se vám sliny? Naši zákazníci si chutě proteinových jídel pochvalují. I to je totiž jednou z motivací k úspěšnému dokončení dietního programu a dosažení vaší váhy snů. S každým kousnutím budete vědět, že jste o krok blíže vysněné postavě. Díky nutričně hodnotnému složení všech potravin si navíc můžete být jistí, že dodáváte tělu veškeré potřebné živiny. S keto dietou Prodietix se nemusíte bát ani hladovění, naopak se naučíte jíst pravidelně a do jídelníčku zařadíte také doporučené množství zeleniny.

Nevíte, co si ze široké nabídky jídel vybrat, nebo chcete vyzkoušet od každého něco? Sestavení jídelníčku můžete nechat také zcela na nás, či k objednávce připsat své chuťové preference. Jídla vybereme tak, aby byla jejich skladba co nejpestřejší. Navíc u nás máte možnost do 3 měsíců od nákupu jídla, která vám nechutnají, vyměnit.

Proteinová jídla navíc neslouží jen pro hubnutí, jsou skvělými doplňky také pro udržení optimální váhy. Hotová trvanlivá jídla si oblíbíte jako obědy v kanceláři, nebo jako plnohodnotnou svačinu při celodenním výletu.

Chci ochutnat

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem