Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Nejlepší poradenský a zákaznický servis

Přemýšlíte, podle čeho a jak správně vybrat dietní program, aby vám přinesl efektivní výsledky? S Prodietix na to nejste sami! Náš tým výživových poradců je vám připraven poradit se všemi otázkami, které vás mohou o keto dietě zajímat. Certifikovaný výživový poradce vás provede výběrem vhodného dietního programu, bude vám k dispozici během hubnutí a můžete se na něj obrátit i po skončení diety. Váháte, zda je pro vás keto dieta to pravé? Objednejte si konzultaci zdarma!

Jak si vybrat nejlepší dietní program?

U nás žádnou univerzální dietu pro všechny nenajdete. Víme, že aby bylo hubnutí efektivní, je potřeba vzít v potaz řadu parametrů, jako je věk, pohlaví, váha, výška, denní aktivita, druh zaměstnání, pohyb a také váš hubnoucí cíl. Abyste se v nabídce dietních balíčků neztratili, vřele doporučujeme konzultaci s našimi výživovými poradci, kteří vás výběrem provedou a poradí vám ten nejvhodnější program přesně podle vašich individuálních potřeb. Pro výběr vhodného dietního programu můžete také využít naši online kalkulačku.

S čím se můžete na výživové poradce Prodietix obrátit?

Pokud vás trápí jakékoli obavy či nejasnosti před začátkem diety, budeme velmi rádi, když je s námi budete konzultovat a naši výživoví poradci vám pomohou vše uvést na pravou míru. Během úvodní konzultace je vhodné uvést také váš zdravotní stav, pokud vás trápí nějaké zdravotní obtíže. I to hraje při výběru dietního programu roli a naši výživoví poradci vám doporučí vhodnost diety.

Jak si vybrat keto jídla?

Výběr keto jídel je velmi jednoduchý a náš e-shop vás výběrem jednotlivých částí jídelníčku pro každou fázi intuitivně provede. Pokud vás zaujal vzorový jídelníček, můžete zvolit možnost „vyplnit vzor“ – jídla se automaticky předvyplní a vy můžete výběr následně upravovat. Jsme vám k dispozici také pro objednávky po telefonu. Sestavení jídelníčku můžete také zcela nechat na nás, případně uvést své chuťové preference. Vždy se snažíme vybrat co nejpestřejší paletu chutí.

Co když si nebudete během keto diety vědět rady?

Na hubnutí nejste sami! Jsme vám oporou také během dietního programu. Pokud se objeví jakékoli obtíže nebo dieta nesplňuje vaše očekávání, neváhejte se na nás obrátit. Velmi často lze drobnými úpravami v jídelníčku během keto diety dosáhnout skvělých výsledků. Pokud by vám vybraný program nevyhovoval nebo se objevil jiný druh nespokojenosti, v rámci programu Garance spokojenosti můžete zakoupená keto jídla do 30 dnů vrátit.

Jak pokračovat po skončení keto diety?

Přejeme si, abyste si vaši optimální váhu udrželi i po skončení diety, proto pro vás připravíme ukázkový jídelníček s doporučeními, jak dále postupovat. Nově jsme pro vás připravili také program Balance plný vynikajících jídel, která vám s udržením hmotnosti pomohou a jsou proto vhodná jako doplněk vašeho racionálního jídelníčku.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem