Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Nejlepší chuť

Francouzi si své jídlo skutečně užívají, je pro ně společenskou událostí a může se proto zdát, že si nic neodpírají. Málokdo však ví, že základem francouzské kuchyně jsou kvalitní a výživné suroviny, pestré přesto střídmé porce, ke kterým nesmí chybět chutná zelenina. Na těchto základech je vystavěna i nabídka jídel Prodietix. Přejeme si, aby pro vás bylo hubnutí nejen efektivní, ale také příjemné. Proto neustále pracujeme na recepturách a doplňujeme paletu jídel o další sladké a slané varianty.

Zastáváme také pravidlo, že keto dieta nemusí být jen z prášku! I přesto, že si naše teplé a studené nápoje klienti pochvalují, v nabídce jsou zastoupena také proteinová jídla, která jsou svou chutí velmi podobná jídlům „normálním“. Během hubnutí si proto pochutnáte třeba na skvělých vaflích, koláčích, müsli, omeletách, šťouchaných bramborách, párcích, chipsech či dokonce pizze. V nabídce nechybí ani vyhlášená francouzská delikatesa croissant či palačinky. Pokud máte sladký zoubek, zamilujete si lahodnou pomazánku s čokoládovo lískooříškovou příchutí Nutrinella.

Všechna proteinová jídla si navíc můžete sami vybrat a sestavit si tak jídelníček, na kterém si opravdu pochutnáte. Výběr jídel můžete nechat samozřejmě také na nás a do poznámky k objednávce pouze připsat vaše chuťové preference. Při rozbalování balíčku vás pak bude čekat příjemné překvapení. Protože víme, že každému chutná něco jiného, nabízíme vám také možnost výměny jídel, která vám nezachutnají.

K pravidlům zdravého životního stylu patří pravidelnost v jídlech, pitný režim a dostatek zeleniny. V každé fázi keto diety jsou povolené jiné druhy zeleniny, zároveň jsme pro vás připravili mnoho receptů plných inspirace pro povolenou zeleninu ve všech fázích dietního programu. Jídelníček si můžete obohatit třeba brokolicovými muffiny, pečeným květákem či domácími zeleninovými chipsy. S proteinovými jídly Prodietix ušetříte čas náročnou přípravou jídla. Tento čas můžete věnovat sami sobě, dopřát si odpočinek a namísto jezení „na stojáka“ si jídlo opravdu vychutnat.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem