Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Nejlepší balení

Hledáte keto dietu, která bude praktická a jednoduchá? Pak jste u nás správně. Keto dieta Prodietix je do posledního detailu navržena tak, aby odpovídala vašim potřebám. Žádné vážení a nepraktické odměřování porcí z prášku vás s námi nečeká. Všechna jídla jsou přizpůsobena tak, aby byla jejich příprava jednoduchá a rychlá. S námi proto ušetříte čas, který můžete věnovat svým blízkým či zaslouženému odpočinku.

Přejeme si, abyste se mohli plně věnovat proměně svého života, proto jsme proteinová jídla zabalili do praktických balení. Nemusíte proto přemýšlet, kolik porcí si smíte dát, učit se nazpaměť dávkování a návody k přípravě. Přípravu jídla jsme pro vás zjednodušili natolik, abyste se mohli soustředit na hubnutí, nikoli na odvažování a měření správných porcí. Sami si navíc při výběru jídel můžete zvolit ta, jejichž příprava vám bude nejvíce vyhovovat. A pokud nebudete s chutí spokojení, jídla můžete do 3 měsíců vyměnit za jiná.

Proteinová jídla jsou balena po 1, 2 nebo 3 porcích. Pokud neradi vaříte, keto dieta pro vás bude potěšením – stačí pouze rozbalit a jíst, případně snadno ohřát. Je zcela na vás, kolik času přípravě jídel budete chtít věnovat. Pro některé klienty je důležitá rychlost a nenáročnost, jiní si naopak rádi v kuchyni vyhrají a zkoušejí také naše recepty pro doporučenou zeleninu. Ať už je váš způsob jakýkoli, věříme, že budete spokojeni.

Abychom vám orientaci na začátku diety co nejvíce ulehčili, vybrané potraviny vám přijdou v praktickém rozdělovači rovnou roztříděné na snídaně, svačiny, obědy a večeře. Tento systém si naši klienti velmi pochvalují, protože jim díky proteinovým jídlům Prodietix odpadá nutnost vymýšlet jídla na celý den. Takto si můžete rovnou vybrat přesně to, na co máte zrovna chuť. Zároveň si při každém soustu můžete být naprosto jistí, že jíte přesně tolik k dosažení své vysněné postavy.

Cestujete rádi, nebo obědváte v kanceláři? Při keto dietě Prodietix to není žádný problém, hubnout můžete opravdu odkudkoli. Praktické balení proteinových jídel vám svačiny a obědy mimo domov usnadní. Skvělou novinkou je také program Prodietix Balance pro udržení optimální váhy po skončení diety a je vhodný pro všechny, kteří se nechtějí s jednoduchostí přípravy proteinových jídel rozloučit či chtějí proteinovými jídly doplnit svůj racionální jídelníček.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem