Nápověda

Jak nakupovat dietní programy, nebo fáze dietních programů?

U všech dietních programů je uvedena délka v týdnech, počet porcí proteinových jídel, které obsahuje a jeho určení dle velikosti váhové redukce. Každý dietní program se skládá ze tří fází. Ty si můžete zakoupit jednotlivě jednu po druhé, nebo můžete pořídit za zvýhodněnou cenu dietní program celý. K tomu slouží tlačítka „koupit fázi“, nebo „koupit program“.

Po kliknutí na jedno z těchto tlačítek se zobrazí stránka, na které lze jídelníček sestavit dle vlastní chuti. K dispozici je k tomu jednoduchá nápověda, aby došlo k dodržení hlavního pravidla, což je dodržování poměru sladkých a slaných jídel.

Můžete také využít tlačítka "přeskočit" a nechat tak tento krok na nás. Jídelníček Vám sestavíme tak, aby skladba proteinových jídel byla co nejpestřejší.

K dietě také obdržíte manuál k jídelníčku ať už si ho sestavíte svépomocí, nebo ne. V manuálu budou základní pravidla, seznamy povolených zelenin a surovin na přípravu normálních jídel ve druhé a třetí fázi. Součástí zásilky je také přehled jídel, který říká „toto jsou snídaně, toto obědy“ a tak dále.

V případě nejasností, nebo když chcete udělat objednávku telefonicky, můžete volat 223 003 920 a výživoví poradci našeho týmu Vám rádi poradí či pomohou.

Rozhodli jste se už pro naši Prodietix dietu a nevíte, jaký dietní program si zvolit? Zkuste nejprve využít naši online kalkulačku zde

Nebo princip Prodietix proteinové diety neznáte a chcete se dozvědět více? Potom jsme pro Vás připravili tento text, který obsahuje všechny nejdůležitější informace. Více zde.