Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Nápověda

Výběr programu

Dietní programy se liší podle jejich délky a podle typu. Typy dietních programu jsou “S“, „M“ a “L“. Rozhodujícím faktorem při volbě správného typu programu jsou zejména tělesná výška, pohlaví a životní styl (spánek, sportovní aktivita, druh zaměstnání). Délka dietního programu zase představuje míru váhové redukce. Pro výběr dietního programu je proto nutné použít naši online kalkulačku zde, nebo níže pod touto nápovědou. 

Každý dietní program se skládá ze tří fází. Ty si můžete zakoupit jednotlivě jednu po druhé, nebo můžete pořídit za zvýhodněnou cenu dietní program celý. K tomu slouží tlačítka „koupit“. U všech dietních programů a fází je uvedena délka v týdnech a počet porcí proteinových jídel, které obsahuje.

Jídelníček

Po kliknutí tlačítko "koupit" se zobrazí stránka, na které lze jídelníček sestavit dle vlastní chuti. Můžete také využít tlačítka "přeskočit" a nechat tak tento krok na nás. Jídelníček vám sestavíme tak, aby byla skladba proteinových jídel co nejpestřejší.

K dietě také obdržíte manuál k jídelníčku ať už si ho sestavíte svépomocí, nebo ne. V manuálu naleznete pravidla, seznamy povolených zelenin a surovin na přípravu normálních jídel ve druhé a třetí fázi. Součástí zásilky je také přehled jídel, který říká „toto jsou snídaně, toto obědy“ a tak dále.

V případě nejasností, nebo když chcete udělat objednávku telefonicky, můžete volat 281 86 26 86 a výživoví poradci našeho týmu Vám rádi poradí či pomohou.

Rozhodli jste se už pro naši Prodietix dietu a nevíte, jaký dietní program si zvolit? Zkuste nejprve využít naši online kalkulačku zde, nebo níže. 

Nebo princip Prodietix proteinové diety neznáte a chcete se dozvědět více? Potom jsme pro Vás připravili tento text, který obsahuje všechny nejdůležitější informace. Více zde.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem