Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Mirka V., 44 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Mirka V., 44 let

Všem, kteří váhají, jestli začít s Prodietix dietním programem, doporučuji: „Jděte do toho, zhubnete!“.

S Prodietix dietou jsem zhubla 12 týdnů. Věřte mi, s touto dietou to jde snadno. Už od prvního dne jsem se cítila plná energie a hlavně jsem neměla vůbec hlad. Dietu doporučuji všem, kteří nemohou sportovat ze zdravotních důvodů, nebo se jim zkrátka nechce. 

Příprava jídel byla snadná, stačí mikrovlnka nebo šejkr nebo si jen přibalit tyčinku či suchary. Já jsem si nejvíce oblíbila ovesné kaše, kdy mě ráno nastartovaly. Prodietix dietní program mě naučil, jak se správně stravovat a dodržovat i pitný režim. Pokud jsem jela s rodinou na výlet, vše jsem si jednoduše vzala s sebou do tašky. 

Nikdy se nechci vrátit ke špatným stravovacím návykům a chci v hubnutí pokračovat. Po 12 týdnech se cítím tak báječně, že chci začít chodit pravidelně plavat a dostat váhu ještě níž. Už nyní mě v práci všichni chválí, jak mi to sluší, že je vidět, že jsem hodně zhubla. 

Všem, kteří váhají, jestli začít s Prodietix dietním programem, doporučuji: „Jděte do toho, zhubnete!“. Touto cestou bych chtěla poděkovat týmu Prodietix za podporu!

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem