Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Marie P., 22 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů..."

Marie P., 22 let

Nikdy by mě nenapadlo, že tato dieta může znamenat i skutečně dobré jídlo.

Programem Z3 jsem zhubla několik kg. S výsledkem jsem spokojená a mám v plánu si za pár měsíců zakoupit nějaký program znovu. Nejlepší na této stravě je nejdůležitější věcí to, že není hlad a nejsou chutě. 

Po prvních pár dnech diety, které jsou pro člověka závislého na sacharidech nepříjemné, mi bylo báječně. Nemyslela jsem v jednom kuse na jídlo, bohatě stačily 4 porce denně. V další fázi jsem přidala maso (kuřecí a hovězí), ve třetí fázi pak další zeleninu a také bez kalorické těstoviny Shirataki. Konečně si mohu dávat své nejoblíbenější jídlo – boloňské špagety, ke kterým používám právě tyto nudle a vařím je z loupaných rajčat a mletého hovězího masa. 

Nikdy by mě nenapadlo, že tato dieta může znamenat i skutečně dobré jídlo. Nejlepší ze všeho je dle mého názoru hrachová a žampionová polévka, výborný je teplý čokoládový nápoj, jahodový a stracciatellový krém a všechny druhy tyčinek! 

S dietou jsem absolutně spokojená a mohu ji každému jen doporučit, redukční program jako tento jinde nenajdete, protože u které jiné diety se můžete velmi dobře najíst, pochutnat si a nemít nikdy hlad ani mlsnou.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem