Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Lukáš M., 38 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 9 týdnů..."
Lukáš M., 38 let

Doporučuji rozhodně všem, byla to moje úplně první dieta a stála za to, zafungovala nad očekávání. 

Musím přiznat, že jsem byl k dietě velmi skeptický, i když jsem měl od svého blízkého okolí pozitivní informace. Už po týdnu jsem viděl výsledky, ale až asi po třech jsem si začal věřit, že ji úspěšně dokončím. 

Maximálně mě vyhovovala turbo rychlá příprava jídel, bylo to opravdu velmi snadné a přesně to jsem hledal. Nemusel jsem ani hnout prstem a vše šlo samo pěkně hladce. Stačilo si na telefon nastavit pár budíků, abych jedl pravidelně, připravit si dvě láhve (1,5 litru) s širokým hrdlem plné vody, jednu na dopoledne a druhou na odpoledne. Jedl jsem hodně okurky, čínské zelí, ledový salát, brokolici a celer. Později jsem si oblíbil lososa, steak, špízy a karbanátky. Určitě budu některé jídla jíst i nadále, protože zachutnaly nejen mě. S přípravou jídel mě do velké míry pomáhala manželka. Faktem ale je, že jsem každý den snědl 1000 g zeleniny, vypil min.3 litry vody, nebo vody s citronem. Později i dodržoval 100 g ovoce na den a konzumoval dvě lžíce ořechů. 

Jinak na psychiku to bylo super, kila letěla dolů přímo neuvěřitelně a celkově se cítím o mnoho lépe. Hlavu bych řekl, že mám teď dobře “seštelovanou“, tak snad období „po dietě“ zvládnu. Chce to se vyhýbat cukru, necpat se na noc, pravidelně jíst a pít a trocha toho pohybu taky neuškodí. 

Chci moc poděkovat celému týmu Prodietix, který mi rozhodně také hodně pomohl a zodpověděl všechny moje všetečné otázky. 

Doporučuji rozhodně všem, byla to moje úplně první dieta a stála za to, zafungovala nad očekávání. 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem