Francouzská keto dieta

Kolik kg zhubla redaktorka e-mimino.cz a jak se nyní cítí?

Co nám o sobě Marie prozradila, než začala s dietou Prodietix?

"Měřím 166 cm a momentálně vážím 98 kg. Moje cílová váha je 85 kg." Marie na základě kalkulačky zvolila Program "S" na 9 týdnů.

Jaké diety máte za sebou?

"Kdysi jsem brala přásky s efedrinem, cca před 15 lety. Zhubla jsem 10 kg, které se postupně vrátily. 3 roky zpět jsem držela "drsnou" hladovku, kvůli osobním problémům (manželské), důsledkem byl úbytek 10 kg."

Co Vás motivuje?

"Motivace zdravotní obtíže - bolavá kolena, na svoje tělo jsem strašně těžká."

Pocity po 30 dnech diety

Po prvních 30 dnech diety se nám Marie ozvala, aby se s námi podělila o své pocity a výsledky.

"Moje zkušenosti s dietou jsou skvělé. První týden byl náročnější, hlavně psychicky, ale brzy jsem si zvykla a teď se naopak cítím mnohem lépe. Mám za sebou první fázi, 3 týdny. Dnes najíždím na druhou fázi. Mám dole krásných 9 kilo. Nejsem si jistá, jestli už je to na mě vidět, ale kolena to cítí hodně. Mohu se lépe hýbat, nechce se mi tolik spát a mám i lepší náladu. Mám pocit, že jím víc, než předtím, a hlavně jím pravidelně. Těším se teď na druhou fázi, protože už mi chybělo maso. Náročnější byly ze začátku snídaně, protože mám raději slané. Chutnají mi hodně polévky a různé placky. Naučila jsem se jíst zeleninu na nespočet způsobů. Jsem nadšená.

Uvažuji o tom, že si dietu letos ještě zopakuji. Chtěla bych se dostat na nějakých 70 kilo. Myslím, že je možné to dokázat, vždyť prvních 9 kilo jsem ztratila jako mávnutím proutku. Nikdy jsem nic lepšího nepoznala. Nebyla jsem vůbec ve stresu jako při jiných dietách, kdy jsem zhubla a zase nabrala 10-15 kilo. Cítím se teď psychicky i fyzicky mnohem lépe."

Dokončení diety

A jak to dopadlo? Marii se podařilo shodit krásních 14 kilogramů za 9 týdnů a cítí se naprosto skvěle.

"S dietou jsem byla maximálně spokojená. Celkem jsem zhubla 14 kilo. Mám týden od ukončení a ještě jsem od té doby kilo zhubla, držím se pravidel na stránkách, jak pokračovat po dietě. Uvažuji, že si napíšu o rady přímo na podporu, kterou stránky nabízejí. Jsem na nejnižší váze za 22 let. A cítím se naprosto skvěle. Mám radost ze života, mám sílu dělat na zahrádce, kterou tak zbožňuju a kolena mě nebolí. Nepotřebuji si jít odpoledne lehnout a stačí mi klasický noční spánek. Nic lepšího než Prodietix mě nemohlo potkat. Myslela jsem, že už zaklepu bačkorama, jak jsem byla tlustá a nemohla jsem se skoro hýbat. Teď se cítím o 10 let mladší.

Mějte se krásně, Iva"

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem