Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Garance spokojenosti

Nevyhovuje vám vybraný dietní program? Nechutnají vám vybraná keto jídla? Nebo se objevila jiná forma nespokojenosti s keto dietou? Vaše spokojenost a pohodové dosažení úspěchů při hubnutí jsou pro nás velmi důležité, proto nabízíme všem našim klientům program Garance spokojenosti. Po dobu 30 dnů můžete vrátit zakoupená jídla Prodietix a my vám vrátíme peníze.

Přejeme si, aby byl pro vás hubnoucí proces co nejpříjemnější, proto je vám k dispozici tým výživových poradců, kteří vás výběrem vhodného dietního programu provedou, jsou vám k dispozici v průběhu diety i po jejím konci. Zároveň jsou také připraveni poskytnout první pomoc při řešení obtíží a podat pomocnou ruku ve chvíli, kdy si s něčím nebudete vědět rady.

Co dělat, když vám dietní program nevyhovuje?

Výběr dietního programu je vždy vhodné konzultovat s našimi výživovými poradci, kteří vám nejlepší řešení dle vašich potřeb a přání doporučí. I tak se někdy může stát, že vám zvolený program nesedne. Ve chvíli, kdy se objeví první nepříjemnosti, doporučujeme kontaktovat náš tým výživových poradců. Velmi často lze drobnou individuální změnou v jídelníčku problém vyřešit a hubnoucí proces zpříjemnit.

Jak vyměnit keto jídla Prodietix?

Objednali jste si jídla, která vám prostě nesedla? V Prodietix víme, že sto lidí má sto rozdílných chutí. Respektujeme vaše chuťové preference, a proto u nás můžete jídla, která vám nezachutnají, do 3 měsíců od nákupu vyměnit. Neustále rozšiřujeme portfolio sladkých a slaných jídel, abychom potěšili opravdu každého. Více se o výměně jídel včetně postupu pro vrácení dozvíte zde

Zjistit více o výměně zboží

Jak funguje program Garance spokojenosti?

Pokud vám vybraný hubnoucí program a jeho fáze nevyhovují a nepřinášejí žádné výsledky, můžete nám v rámci programu Garance spokojenosti zakoupená proteinová jídla do 30 dnů vrátit. Vrácení je velmi jednoduché – Prodietix jídla zabalte, přiložte fakturu a připište na ni číslo účtu, kam vám odešleme peníze. Vrátit lze potraviny v neporušeném původním obalu.

Na vašem úspěchu nám záleží, neváhejte se na nás proto obrátit s jakýmkoli dotazem. Jsme tu pro vás!

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem