Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Eva V., 20 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Eva V., 20 let

"Stačí otevřít, protřepat a jíst!"

"Odjakživa jsem byla „silnější“ dítě a již od puberty jsem se snažila se svojí váhou něco dělat. Zkoušela jsem různé diety, které se i osvědčily, ale byly většinou dost složité na přípravu. Na dietu Prodietix jsem narazila na internetu a ačkoliv jsem si velmi dobře a dlouho promýšlela, zda na ni přistoupit a zda opravdu funguje, nakonec jsem se rozhodla o objednání celého programu (Z4) navrženého přímo pro mě.

Samozřejmě, že první dny nebylo lehké se při mých stravovacích návycích držet a nemít pocit hladu, ale to vše vykompenzovala zelenina, kterou jsem se dojídala. A hlavně zde nebylo žádné extra vaření a vymýšlení!!! Vždy jsem si každou fázi rozdělila do týdenních a denních balíčků, tudíž jsem přesně věděla, co mě každý den čeká. Stačilo otevřít, protřepat (popřípadě ohřát či rychle dopéct na pánvičce) a jídlo bylo na světě.

Také mě velice mile překvapila chuť jídel - samozřejmě, něco bylo chutné, něco méně, ale takových jídel nebylo moc. V průběhu této diety (asi někdy po 1. fázi) o ni projevila zájem i moje maminka, která jí zpočátku sice moc nedůvěřovala, ale nakonec si po mých výsledcích svůj program objednala také.

Sama za sebe bych Prodietix doporučovala všem věkovým kategoriím a lidem, kteří chtějí zhubnout a mají problém s pohybem (tak jako já). Jsem velmi spokojená a cítím se skvěle. Přestala jsem se za sebe stydět a mé proměny si všimlo i mé okolí. A teď hurá do té poslední, 4. fáze.

Děkuji Vám :)"

 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem