Francouzská keto dieta

Eva V., 20 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
13,5 kilo za 12 týdnů..."
Eva V., 20 let

"Stačí otevřít, protřepat a jíst!"

"Odjakživa jsem byla „silnější“ dítě a již od puberty jsem se snažila se svojí váhou něco dělat. Zkoušela jsem různé diety, které se i osvědčily, ale byly většinou dost složité na přípravu. Na dietu Prodietix jsem narazila na internetu a ačkoliv jsem si velmi dobře a dlouho promýšlela, zda na ni přistoupit a zda opravdu funguje, nakonec jsem se rozhodla o objednání celého programu (Z4) navrženého přímo pro mě.

Samozřejmě, že první dny nebylo lehké se při mých stravovacích návycích držet a nemít pocit hladu, ale to vše vykompenzovala zelenina, kterou jsem se dojídala. A hlavně zde nebylo žádné extra vaření a vymýšlení!!! Vždy jsem si každou fázi rozdělila do týdenních a denních balíčků, tudíž jsem přesně věděla, co mě každý den čeká. Stačilo otevřít, protřepat (popřípadě ohřát či rychle dopéct na pánvičce) a jídlo bylo na světě.

Také mě velice mile překvapila chuť jídel - samozřejmě, něco bylo chutné, něco méně, ale takových jídel nebylo moc. V průběhu této diety (asi někdy po 1. fázi) o ni projevila zájem i moje maminka, která jí zpočátku sice moc nedůvěřovala, ale nakonec si po mých výsledcích svůj program objednala také.

Sama za sebe bych Prodietix doporučovala všem věkovým kategoriím a lidem, kteří chtějí zhubnout a mají problém s pohybem (tak jako já). Cílem diety bylo shodit 15 kg, a ačkoliv se mi to nepodařilo na 100 %, tak i s 13,5 kg dole jsem na sebe pyšná. Jsem velmi spokojená a cítím se skvěle. Přestala jsem se za sebe stydět a mé proměny si všimlo i mé okolí. A teď hurá do té poslední, 4. fáze.

Děkuji Vám :)"

před dietou po dietě
hmotnost 81 kg 67,5 kg
obvod hrudníku 108 cm 95 cm
obvod pasu 110 cm 91 cm
obvod boků 107 cm 94 cm
obvod stehna 63 cm 55 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem