Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Ester S.

Ester S.

Ester, maminka na rodičovské dovolené

Celý život jsem držela různé diety, vyzkoušela nespočet různých jídelníčků na míru a nikdy to nebylo úplně ono. Jsem poměrně aktivní. Mám malého syna, moc mě baví focení, testování různých produktů a Instagram. Skloubit péči o domácnost, rodinu a koníčky je často docela výzva, proto jsem odsunula péči o sebe až na 2. kolej. Jenže to začalo být neúnosné. Necítila jsem se ve svém těle dobře. Chtěla jsem se víc líbit, mít víc energie a lepší náladu. Než jsem začala se stravovacím programem Prodietix, jedla jsem velmi nezdravě. Důležité pro mě bylo se najíst rychle a neřešit čas, proto jsem to často řešila různými fast foody, sladkostmi a navíc jsem se přejídala.

Jednoho dne jsem řekla DOST a pořídila dietu Prodietix, konkrétně program “M” na 9 týdnů. Výsledky byly vidět už po 1. týdnu diety. Jsem teď spokojená. Cítím se o dost lépe, mám větší sebevědomí, stále dobrou náladu a rozhodně se víc usmívám. Naučila jsem se jíst pravidelně. To určitě po skončení diety zachovám. Také mi velmi vyhovovalo, že jsem nemusela moc řešit přípravu jídel. Vytvořila jsem si závislost na tyčince s oplatkou a na chipsech. Jsem na sebe pyšná, že jsem zvládla i Vánoce a díky velmi chutným Prodietix jídlům zvládla všechny nástrahy.

Všem, co s hubnutím s Prodietix začínáte, nebo o něm uvažujete, bych ráda vzkázala: Nevzdávejte se, i když na začátku šlápnete vedle, nic se neděje. Hlavně pokračujte dál. Na konci diety vás totiž čeká ta nejsladší odměna - vaše krásnější a lepší já, více sebevědomí a hlavně dobrý pocit z toho, že jste to konečně dokázali.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem