Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Eliška V., 33 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů..."
Eliška V., 33 let

Cítím se moc báječně a ze šatníku vytahuji věci, které jsem už pěkných pár let neměla na sobě.

Během dvou těhotenství jsem dost přibrala. Hlavně při tom prvním, kdy to bylo víc jak 20kg. Po porodech vždy šla nějaká kila dolů, ale všeho jsem se nezbavila. Péče o dvě malé holčičky je náročná, zvlášť, když jsou jako ty naše, tak věkově blízko sobě. Přes den jsem kolikrát sotva stíhala uzobnout pár soust. Večer, když šly spát, tak jsem konečně měla klid se najíst a také mě doběhl všechen ten hlad za celý den.

Od začátku tohohle roku jsem se snažila se sebou něco udělat. Jíst vyváženou stravu, jíst pokud možno pravidelně a začala jsem běhat. Měla jsem dobrý pocit, ale kila ne a ne jít dolů. Naopak jsem ještě asi 3 kg přibrala. V létě mě přítel požádal o ruku a to byla poslední věc, která mě popohnala k tomu, něco rázného udělat. Nechtěla jsem se vdávat jako hrošík v krajkách. Na Prodietix dietu jsem se dívala už v minulosti a přemýšlela o ní. A najednou jsme potkali známého, který tu dietu aktuálně držel a moc si to pochvaloval. Na jeho osobní doporučení jsem si vybrala Prodietix.

Při dietě jsem hledala různé nové druhy zeleniny, které jsem dřív nikdy nekoupila a ochutnávala jsem je. Po pár dnech už byla dieta přirozenou součástí dne. Každý týden jsem se zvážila a každý týden se radovala z výsledků. 

Cítím se moc báječně a ze šatníku vytahuji věci, které jsem už pěkných pár let neměla na sobě. Děkuji moc! Těším se, že si příští rok obleču ty svoje vysněné šaty a na svatebních fotkách budu vypadat jako supr kočka.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem