Francouzská keto dieta

Vzhledem ke zvýšené poptávce může dojít ke zpoždění doručení objednávky o 1 - 2 dny. Děkujeme za pochopení.

Jak se daří redaktorkám e-mimino po 30 dnech s Prodietix?

Redaktorky portálu E-mimino.cz se rozhodly zatočit s přebytečnými kily. Obdarovali jsme je proto dietními programy Prodietix a po 30 dnech s námi Jiřina, Diana a Marie sdílí své pocity a výsledky hubnutí.

Jiřina, 45 let

Začátky jsou vždy těžké, kromě mírných zažívacích potíží mě pár dní dost bolela hlava. Pomohlo ale více tekutin. Hlad, více než týden jsem opravdu měla hlad. Byla jsem zvyklá jíst mnohem víc a ani hora zeleniny to ze začátku nezachránila. Potom to ale bylo lepší a lepší. 
Jídla Prodietix jsou chutná, ale záleží samozřejmě na přípravě. Já mám trochu problémy s pizzou a bramborákem. Nikdy neodhadnu objem vody a většinou je z toho "tekuté nic". Tyčinky a krémy jsou výborné, omelety také. Polévky jsou trochu fádní, ale např. thajská a brokolicová chutnají moc dobře. 
Po cca 3 týdnech jsem měla pořád na něco chuť, tedy na něco "zakázaného". Možná to je způsobené i stresem ze situace, ve které se všichni nacházíme. Ano, 2x jsem pravidla porušila, ale bylo to prostě silnější než já. Přesto ručička na váze po měsíci ukazuje -8,5 kg!!! S ohledem na moji dietářskou minulost je to slušný výkon. Cítím změnu hlavně na břichu a i podprsenka mě přestala škrtit.

Diana, 27 let

"Dieta byla fajn, navíc jsem zjistila, že skvěle vařím a objevila jsem spoustu nových možností, co se dá sníst. První fáze byla nářez, nebylo mi úplně dobře a měla jsem co dělat, abych to vydržela. Zvlášť pak, když všichni kolem mě šli na oběd nebo měli nějakou sladkost, a podobně. Každopádně po pár dnech, když jsem si zvykla na nový režim, jsem měla spoustu energie a vlastně mě to začalo i bavit. Co pro mě bylo opravdu těžké, byly sladké snídaně, na ty nejsem zvyklá. Po ránu mám raději kus masa. Párkrát se mi ze sladkého zvedl i žaludek, ale také jsem si zvykla. Dolů jsem dala dvě kila. Druhá fáze byla právě o tom zjišťování, že skvěle vařím. Z povolených potravin jsem vymýšlela kde co. Používala jsem nové koření, například kurkumu a zázvor. Česnek frčel taky a kouzlila jsem, až jsem sama koukala jak. Za druhou fázi jsem zhubla další kilo. 
Třetí fází jsem proplula už vlastně snadno, na sladké snídaně jsem si zvykla, cukr mi vůbec nechyběl a bylo mi fajn. Víc jak 4 kila jsem ale ze sebe nesundala, což ale připisuji nižší startovní váze, než měly třeba kolegyně. No nic, nevadí, jsem zavřená doma, mám čas... Díky Prodietixu už vím, jak na to a moc děkuji za příležitost. 
Nejlepší jídlo, které jsem za celou dietu jedla, byly Prodietix proteinové šťouchané brambory s lilkem a houbami. Vřele doporučuji, jsou naprosto skvělé a vhodné ve všech fázích. Kapka oleje na houby a lilek a provensálské koření se solí na ochucení. Mňamka. 

Marie, 61 let

Moje zkušenosti s dietou jsou skvělé. První týden byl náročnější, hlavně psychicky, ale brzy jsem si zvykla a teď se naopak cítím mnohem lépe. Mám za sebou první fázi, 3 týdny. Dnes najíždím na druhou fázi. Mám dole krásných 9 kilo. Nejsem si jistá, jestli už je to na mě vidět, ale kolena to cítí hodně. Mohu se lépe hýbat, nechce se mi tolik spát a mám i lepší náladu. Mám pocit, že jím víc, než předtím, a hlavně jím pravidelně. Těším se teď na druhou fázi, protože už mi chybělo maso. Náročnější byly ze začátku snídaně, protože mám raději slané. Chutnají mi hodně polévky a různé placky. Naučila jsem se jíst zeleninu na nespočet způsobů. Jsem nadšená.

Uvažuji o tom, že si dietu letos ještě zopakuji. Chtěla bych se dostat na nějakých 70 kilo. Myslím, že je možné to dokázat, vždyť prvních 9 kilo jsem ztratila jako mávnutím proutku. Nikdy jsem nic lepšího nepoznala. Nebyla jsem vůbec ve stresu jako při jiných dietách, kdy jsem zhubla a zase nabrala 10-15 kilo. Cítím se teď psychicky i fyzicky mnohem lépe.

Před

Po 30 dnech diety

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem