Francouzská keto dieta

proteinová keto dieta na 15 dní

proteinová keto dieta na 15 dní

-4
kg

Naši zákazníci redukují do 4 kg

Naši zákazníci redukují do 4 kg

-4
kg
Dietní program "L" na 15 dní (75porcí) je určena především pro ženy a muže s větší tělesnou konstitucí. Lze pomocí ní dosáhnout nižších váhových redukcí. Je možné zakoupit jednotlivé fáze dietního programu, nebo celou dietu za zvýhodněnou cenu.

Program má celkovou délku 15 dní a je rovnoměrně rozložen do tří fází (5 dní + 5 dní + 5 dní). První fáze nese název „váhová redukce“, uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují „stabilizace“ a „fixace“, mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu. Více o váhových úbytcích zde.

Zákazník jí 6krát denně proteinové nebo „normální“ jídlo. První fáze obsahuje 6 proteinových jídel na den, druhá fáze 5 jídla a třetí 4 jídla na den. Celkový počet jídel je 75 porcí proteinových jídel (30 porcí + 25 porcí + 20 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem „normálním“. Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX diet je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

Dieta "L" na 15 dní (75 porcí)

  • na 5 dnů
  • 30 porcí
  1. fáze
  • Doprava zdarma
  • 1x Dárek zdarma
  1 620 Kč Koupit fázi
  • na 5 dnů
  • 25 porcí
  1 350 Kč Koupit fázi
  • na 5 dnů
  • 20 porcí
  1 100 Kč Koupit fázi
Celý balíček
Koupit 3 675 Kč ušetříte 395 Kč

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem