Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Děkujeme!

Děkujeme!

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup na www.prodietix.cz. Ať už je Vaše vysněná postava jakákoli, pevně věříme, že Vám k ní naše produkty pomohou.

Co dál?

Vaši objednávku jsme nyní přijali. Výživový poradce zkontroluje, zda jste si zvolil/a program a jídla v souladu s vašimi tělesnými parametry. Pokud bude vše v pořádku, objednávku schválíme. Informaci o schválení obdržíte e-mailem. V tomto okamžiku objednané produkty zabalíme a při následujícím svozu balíků předáme dopravci. Balíček se snažíme doručit nejpozději do 48 hodin (2 pracovních dnů) od schválení.

Výměna proteinových jídel

Objednali jste si některá jídla, která Vám prostě nesedla? I u naší diety platí pravidlo „100 lidí, 100 chutí“, a proto Vám nabízíme možnost výměny jídel. Výměnu provádíme jak na dálku, tak i u nás na pobočce a to do 3 měsíců od nákupu. Jídla musí být samozřejmě v neporušeném stavu.

Výměna za poplatek

Výměna zdarma

 

Garance spokojenosti

V případě, že by Vám naše produkty přece jen nevyhovovaly, nabízíme možnost vrácení nespotřebovaných a nepoškozených jídel do 30 dnů od nákupu. Vrácení je možné, pokud nám zašlete:
• fakturu za nakoupené zboží
• produkty v původním a neporušeném obalu

 

Nenechte si nic ujít

      
Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem