Francouzská keto dieta

Blog

 • Jaké má být procento tuku v těle?

  Pro zdravý vývoj a fungování našeho organismu by se množství tělesného tuku mělo pohybovat v normálním rozmezí. Každé vybočení znamená riziko pro naše zdraví, jak při nadváze a obezitě, tak u podváhy. Pokud svou váhu (či nadváhu) neřešíte a přijali jste se i s kily navíc, je to v pořádku, ale jen do chvíle, kdy se u vás objeví první náznaky onemocnění či zdravotních komplikací. Pak je dobré pro své zdraví udělat pozitivní změnu.

  Více...

 • 7+1 tip, jak dosáhnout svého dietního cíle

  Říká se, že začít je půlka úspěchu. Někdy je ale nejtěžší vydržet do konce! V tomto článku vám nabídneme pár tipů, jak maximalizovat šanci na dosažení vašeho dietního cíle.

  Více...

 • Jak nepřibrat na dovolené?

  Sezóna letních dovolených je před námi. Jak během ní nezhatit dietní úspěchy a udržet si váhu? Na toto téma jsme vyzpovídali našeho výživového poradce Tomáše.

  Více...

 • Kvalita výživových doplňků

  Kvalitní výživa je základem úspěchu ve většině sportovních disciplín, svou roli také často sehrává například při hubnutí. Ne vždy je snadné získat z běžné stravy vše, co je potřeba. Výživové doplňky mohou v takové situaci pomoci. Má to ale háček....

  Více...

 • Vliv ketonové diety na zdraví

  V tomto článku se proto podíváme na to, jak vypadá realita keto hubnutí v číslech. A nejen to.

  Více...

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem