Francouzská keto dieta

Použitím slevového kódu GLS50 získáte slevu 50% na dopravu prostřednictvím dopravce GLS. I nadále samozřejmě platí, že objednávky nad 1500 Kč vám doručíme zdarma!

Blog

 • Čaje a bylinky na hubnutí

  Říká se, že na každou nemoc roste v přírodě bylina. Čaje a bylinky jsou skvělými podpůrnými pomocníky při léčbě nemocí, pomáhají se zvýšením imunity, jsou skvělé při očistě organismu i hubnutí. Při pravidelném užívání se můžete těšit z jejich blahodárných účinků, mějte však na paměti pravidlo „všeho s mírou“, u bylinek a čajů to platí dvojnásob. Některé čaje a bylinky jsou během keto diety zcela nevhodné, protože zpomalují ketózu. Některé mají zase větší podíl sacharidů, a proto mohou nepříznivě ovlivnit průběh celé diety. Které čaje a bylinky vám pomohou zhubnout, které jsou vhodné při keto dietě, a na které si dát naopak pozor?

  Více...

 • Jak se dostanu do stavu ketózy?

  Každý, kdo se zajímá o hubnutí s keto dietou, se už setkal s pojmem ketóza. Může se zdát, že je tento pojem zahalený tajemstvím a dostat se do něj je obtížné – opak je však pravdou. Co to je a jak se dostanete do stavu ketózy?

  Více...

 • Mobilní aplikace jako pomoc při hubnutí

  Toužíte po postavě snů? Vyzkoušejte těchto 5 aplikací, které vám pomohou s hubnutím. Díky nim můžete sledovat svůj denní příjem, celkové zdraví, pomohou vám s vybudováním pravidelných zvyků a dokonce se s nimi i zapotíte.

  Více...

 • Hubnutí chůzí

  Chůze bývá jako sport či hubnoucí metoda podceňovaná, přitom se jedná o jeden z nejpřirozenějších pohybů, který je vhodný v každém věku. Pomůže vám rozproudit metabolismus, zhubnout a udržet váhu, vyčistíte si díky ní hlavu a dostanete se do kondice. Pokud máte sedavé zaměstnání, pár kilo navíc a váš vztah ke sportu je na bodě mrazu, začněte pravidelně chodit. Uvidíte, že se brzy budete ve svém těle cítit mnohem lépe.

  Více...

 • Zdravé večeře na hubnutí

  Správné večerní návyky nám pomohou s hubnutím, udržením ideální váhy i lepším spánkem. Pokud patříte k celodenním nejedlíkům a kalorický deficit doháníte na noc, nebo se chcete inspirovat zdravými recepty, jste tu správně!

  Více...

 • Hubnutí po 40

  Ženy se s věkem stávají krásnější, moudřejší a vyzrálejší. Po 40 jsou v plné životní síle, mají rozběhlou kariéru, vědí, co chtějí v partnerství, a na to, co je před deseti lety nadzvedlo ze židle, se dnes dokáží dívat s nadhledem. S přibývajícími léty se bohužel začnou ozývat také neduhy, které byly ještě před několika lety nepodstatné.

  Více...

 • Jóga na hubnutí

  Jóga je poslední dobou velkým hitem. Je skvělým cvičením v každém věku, nezatěžuje klouby, přispívá k duševní rovnováze a harmonii. I přesto, že jóga není považována za aerobní cvičení, jogíni a jogínky mají krásné postavy. Jejich pružná svalnatá těla jsou záviděníhodná. Jak je to možné?

  Více...

 • Světový den obezity

  Na 4. března připadá Světový den obezity (World Obesity Day, WOD), který upozorňuje na rizika spojená s nadváhou a obezitou. Tato celosvětová akce má za cíl vzdělávat veřejnost i odborníky, formou prevence učit zdravému životnímu stylu a pomáhat na cestě k optimální váze. Proto jsme pro vás připravili akci na keto dietní programy se slevou až 35 %.

  Více...

 • Recepty při keto dietě

  Přemýšlíte o keto dietě, hledáte inspiraci na proteinová jídla nebo se zajímáte o zdravý životní styl a v kuchyni rádi experimentujete? Poradíme vám, jak si v kuchyni vykouzlit chuťově skvělá a zároveň vitamíny nabitá jídla, která zvládnete připravit levou zadní. Samotná proteinová dieta recepty přímo vyžaduje. Skvěle si díky nim zpestříte jídelníček, doplníte ho o doporučenou denní dávku zeleniny a bílkovin a naučíte se vařit zdravě a chutně.

  Více...

 • Jak zhubnout bez cvičení – a jde to vůbec?

  Pravidelné cvičení je pro zdravý životní styl velmi prospěšné. Pohyb zrychluje metabolismus, prokrvuje tělo, okysličuje mozek a přispívá k udržení optimální váhy. Sportovat však nemůže úplně každý. Nemoci, zdravotní indispozice či obezita jsou závažné faktory, které cvičení doslova brání. Často opomíjený je také pozitivní vztah k pohybu, který by v nás měl být pěstován už odmalička, ale bohužel není samozřejmostí. Pokud je váš vztah k pohybu více, či méně komplikovaný, ale přesto toužíte po postavě snů, nezoufejte. I bez cvičení můžete velmi snadno zhubnout. Stačí úpravou jídelníčku zrychlit metabolismus a navodit v těle proces, který začne hubnout za vás.

  Více...

 • Jak zhubnout po porodu

  Kila po porodu sužují nejednu maminku. Pokud jste se doteď trápila nefungujícími dietami, po kterých jste nabrala ještě víc, než jste měla předtím, nezoufejte. Poradíme vám, jak s kily jednou provždy zatočit a ještě k tomu získat dostatek energie na dovádění s dětmi.

  Více...

 • Pohybová aktivita při ketodietě

  Od svých zákazníku často dostáváme dotazy týkající se fyzické aktivity. Zajímá vás, zda má smysl při keto dietě cvičit a jakou aktivitu zvolit? Pak je tento článek právě pro vás.

  Více...

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem