Francouzská keto dieta

Blog

 • BMI neboli index tělesné hmotnosti

  Pod zkratkou BMI se skrývá anglické slovní spojení Body Mass Index, v češtině tedy index tělesné hmotnosti.

  Více...

 • Jo-jo efekt po proteinové dietě

  Bojíte se, že po proteinové dietě přijde jo-jo efekt a pracně shozená kila naskáčou zpátky? Kolem jo-jo efektu koluje řada mýtů a nepravd. K jejich uvedení na pravou míru je potřeba chápat, že jojo efekt není žádná samostatná „entita“, která se jednoho dne z ničeho nic objeví. Ani kilogramy nemají moc „naskákat“ zpět bez našeho přičinění. Jojo efekt navíc není vázaný pouze na keto dietu, ale na jakoukoli formu (nejen) cíleného hubnutí. O co se tedy jedná?

  Více...

 • Inspirujte se jídelníčkem pro udržení váhy po dietě

  Náš tým výživových poradců pro vás připravil inspirativní jídelníček, který vám pomůže po dietě udržet váhu, kterou jste si poctivě zasloužili!

  Výživové hodnoty odpovídají doporučenému příjmu ženy ve středním věku, která žije sedavým způsobem života. Uvedených parametrů pro optimální BMI 21.

  Více...

 • Jedinečná keto dieta na míru

  Přemýšlíte, čím je keto dieta Prodietix tolik výjimečná? Jako jediná keto dieta se vám přizpůsobí zcela na míru. Věříme, že k úspěšnému hubnutí je potřeba přistupovat individuálně, proto u nás univerzální řešení pro každého nenajdete.

  Více...

 • Proč zvolit Prodietix?

  Proč je keto dieta Prodietix ta nejlepší volba na českém trhu? Záleží nám na tom, aby byla vaše zkušenost co nejpohodovější už od první chvíle, kdy začnete brouzdat na našich webových stránkách. Abychom vám celý proces hubnutí zjednodušili a dosáhli jste výsledků, které si přejete, je tu náš tým, který vás provede výběrem celé diety, pomůže se sestavením jídelníčku, je k dispozici během celého dietního programu a doporučí také postup po dietě. Neustále rozšiřujeme nabídku proteinových jídel, vylepšujeme chutě a dbáme na jednoduchost a praktičnost balení. Vaše objednávky jsme při expresní dopravě schopni doručit ještě v ten samý den, zpravidla pak do dvou pracovních dní. Jsme připraveni vám podat pomocnou ruku ve chvílích, kdy si nebudete vědět rady.

  Více...

 • Nejlepší balení

  Hledáte keto dietu, která bude praktická a jednoduchá? Pak jste u nás správně. Keto dieta Prodietix je do posledního detailu navržena tak, aby odpovídala vašim potřebám. Žádné vážení a nepraktické odměřování porcí z prášku vás s námi nečeká. Všechna jídla jsou přizpůsobena tak, aby byla jejich příprava jednoduchá a rychlá. S námi proto ušetříte čas, který můžete věnovat svým blízkým či zaslouženému odpočinku.

  Více...

 • Nejlepší poradenský a zákaznický servis

  Přemýšlíte, podle čeho a jak správně vybrat dietní program, aby vám přinesl efektivní výsledky? S Prodietix na to nejste sami! Náš tým výživových poradců je vám připraven poradit se všemi otázkami, které vás mohou o keto dietě zajímat. Certifikovaný výživový poradce vás provede výběrem vhodného dietního programu, bude vám k dispozici během hubnutí a můžete se na něj obrátit i po skončení diety. Váháte, zda je pro vás keto dieta to pravé? Objednejte si konzultaci zdarma!

  Více...

 • Garance spokojenosti

  Nevyhovuje vám vybraný dietní program? Nechutnají vám vybraná keto jídla? Nebo se objevila jiná forma nespokojenosti s keto dietou? Vaše spokojenost a pohodové dosažení úspěchů při hubnutí jsou pro nás velmi důležité, proto nabízíme všem našim klientům program Garance spokojenosti. Po dobu 30 dnů můžete vrátit zakoupená jídla Prodietix a my vám vrátíme peníze.

  Více...

 • Nejrychlejší doručení

  Těšíte se, až budete rozbalovat svá vybraná keto jídla ke zvolenému dietnímu programu? Ten nejtěžší krok – odhodlání začít – máte za sebou, nyní si už můžete užívat vytouženou proměnu. Naším cílem proto je vám zakoupené produkty doručit co nejrychleji! Objednávku vám obvykle doručíme do dvou pracovních dnů. Pokud si rádi vybíráte v klidu a objednávku nám odešlete během pátku a víkendu, termín doručení vašeho balíčku dobrot bývá nejčastěji v úterý.

  Více...

 • Nejlepší chuť

  Francie je proslavenou gurmánskou destinací s řadou ikonických pochutin, za kterými se sjíždí zážitkoví gastroturisté z celého světa. Vy však za vynikající francouzskou recepturou nemusíte nikam cestovat, díky Prodietix si ji můžete dopřát v pohodlí vašeho domova! Keto dieta Prodietix totiž pochází z Francie a jako jediná na českém trhu se proto může pyšnit francouzskou chutí proteinových jídel.

  Více...

 • Nejlepší výběr keto jídel

  Máte chuť na palačinky, nebo raději začínáte den ovesnou kaší? Co takhle šťouchané brambory, nugety nebo omeleta k obědu? V Prodietix víme, že příjemné hubnutí začíná chutným jídlem. Myslíte si, že to nejde dohromady? Nechte se přesvědčit širokou paletou sladkých a slaných jídel, která si mnoho našich spokojených zákazníků oblíbilo natolik, že je do svého jídelníčku zařazují i po skončení dietního programu.

  Více...

 • Protein na hubnutí

  Víte, proč je protein důležitou součástí redukčního jídelníčku? Pomůže vám dostatečně vyživit svaly tak, aby se při hubnutí ztrácely pouze zásoby tuku, nikoli také svalová hmota. Svaly jsou k udržení zdravé váhy velmi důležité. Patří k největším spalovačům tuků, a čím je naše svalová hmota větší, tím vyšší je také náš bazální metabolismus. Při hubnutí by proto proteiny rozhodně neměly chybět. Ale dejte pozor, při neznalosti denní vhodné dávky proteinů může docházet k přetěžování ledvin. Vyzkoušejte proto raději keto dietu, se kterou zhubnete díky proteinům snadno a bez problémů.

  Více...

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem