Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Mobilní aplikace jako pomoc při hubnutí

Toužíte po postavě snů? Vyzkoušejte těchto 5 aplikací, které vám pomohou s hubnutím. Díky nim můžete sledovat svůj denní příjem, celkové zdraví, pomohou vám s vybudováním pravidelných zvyků a dokonce se s nimi i zapotíte.

Kalorické tabulky

Nejen během keto diety, ale také po ní by vám v telefonu neměla chybět aplikace Kalorické tabulky. Při keto dietě vám pomůže pochopit, proč některá zelenina není povolená a jiná ano. Po dietě vám pomůže s uhlídáním vašeho denního příjmu a s pitným režimem, můžete si nastavit vlastní hubnoucí cíle i hodnoty nutrientů. Kalorické tabulky se vám budou hodit, i když keto dietu nedržíte – při pravidelném zapisování potravin a nápojů vám pomohou odhalit, kde se ukrývají nadbytečné sacharidy, a jaké složky potravy vám naopak chybí.

Krokoměr/Pedometr

Chůze je jedním z nejlepších pohybů, které vám pomohou zhubnout a udržet váhu. Aplikace na počítání kroků vám pomůže dosáhnout vašich denních cílů, můžete se podívat na statistiky chůze a kontrolovat, zda máte dostatek pohybu. Aplikací, které kroky počítají, je nespočet – některé chytré telefony již vlastní aplikace obsahují, skvělá je možnost spárování aplikací také s chytrými hodinkami.

Fitify

Aplikace na cvičení doma Fitify se zcela přizpůsobí vašim potřebám. Ve verzi zdarma je mnoho posilovacích i kardio cvičení, a pokud vás to chytne, můžete si předplatit i tréninky sestavené na míru. Vybrat si můžete intenzitu i délku cvičení (od 5 minut), skvělá je možnost sestavení vlastního tréninku. Mottem aplikace je „Nejhezčí výhled přichází po tom nejtvrdším stoupání,“ proto jako motivaci získáváte za odcvičené tréninky body a trofeje, kterými jsou zdolané vrcholy hor.

Google Fit

Google Fit je aplikace pro celkové zdraví. Můžete zde sledovat své denní pohybové aktivity, počítat kroky a běh, nastavit si denní cíle či kontrolovat kvalitu spánku. Aplikace nabízí také měření krevního tlaku a tipy, rady a doporučení pro celkové zdraví. K výhodám této aplikace patří široké možnosti synchronizace s dalšími aplikacemi pro zdraví, můžete tak mít všechny údaje na jednom místě.

Buzer-Lístek

Hubnutí je nejen o stravě a pohybu, ale především o vytvoření nových zdravých návyků, jejichž dodržování vás ke změně postavy dovede. K takovým návykům patří pravidelná strava s časovými rozestupy, dostatečný pitný režim, odpočinek a sport. K tomu, abyste na nové návyky nezapomínali a lépe si je zafixovali, napomůže aplikace Buzer-Lístek. Nastavit si můžete nové zvyky na celý týden, připomenou se vám notifikací a po splnění si je s radostným pocitem odškrtnete. Při keto dietě si můžete nastavit třeba upomínku na to, abyste nezapomínali pravidelně pít a denně přijali 2 litry tekutin. Součástí keto diety jsou také 2 lžíce oleje denně a pravidelné rozestupy mezi jídly. Aplikace Buze-Lístek všechna tato pravidla ohlídá za vás.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem