Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Alexandra Š., 33 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů..."
Alexandra Š., 33 let

Doporučuji dietu každému, kdo má problém s nadváhou.

Milý týme Prodietix, děkuji Vám za změnu mého života ☺. Vaši dietu jsem viděla na Facebooku, internetu, ale vždy jsem váhala. Dnes jsou reklamy, Photoshop ... vždyť to znáte. Když jsem však viděla kolegyně jako neuvěřitelně zhubly, hned jsem začala zkoumat, jakou dietu držely. Byla to právě vaše dieta Prodietix. Vše potřebné mi vysvětlily, poradily, rozhodnutí pak bylo jen na mně. Kromě finanční stránky jsem zvažovala, jestli dokáži dodržovat správný režim při mém už dvouletém dítěti. Nakonec jsem do toho šla a nelituji!

Shodila jsem několik kilo za 9 týdnů. Takovou váhu jsem měla ještě na gymnáziu. Lidé na ulici mě nepoznávají, je to vynikající pocit a moje sebevědomí je vyšší. Zkoušela jsem různé diety, ale nic nebylo tak efektivní jako Prodietix. Kila jdou krásně dolů, člověka to motivuje. Vůbec jsem nepociťovala pocit hladu, dokonce ani únavu a špatnou náladu, jak to bývá u jiných diet.

Doporučuji dietu každému, kdo má problém s nadváhou. Řada lidí určitě odrazuje cena, ale každý by si měl přepočítat kolik měsíčně utratí na stravování, zjistí, že to není velký rozdíl. Jídlo bylo chutné, našly se samozřejmě jídla, které mi chuťově nesedly, ale nebyl problém s jejich výměnou. Také bych chtěla pochválit komunikaci s poradci. Stále mi bylo pohotově odepisovaly na všechny mé otázky a nebylo jich málo.

Momentálně jsem přes dva měsíce po ukončení diety. Nepřibrala jsem nic nazpět, shodila jsem ještě kilo a šlo by to určitě lépe, kdybych dodržovala striktně zdravý jídelníček. Moje výsledky krve se upravily, cítím se lehčí, zdravější a vitálnější. Děkuji ještě jednou za všechno.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem